Skip to main content

Chcesz stworzyć własną linię suplementów diety? Masz już opracowaną recepturę, a może liczysz na profesjonalne wsparcie producenta, który pomoże Ci opracować unikalny skład preparatów? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, postaw na sprawdzony zakład, który kompleksowo zajmie się produkcją Twoich środków spożywczych wspomagających organizm i dostarczających mu witamin i składników mineralnych. Jak wybrać właściwie i czym się kierować przy wyborze producenta? Poznaj nasze wskazówki, dzięki którym nawiążesz współpracę ze sprawdzonym zakładem gwarantującym wysoką jakość produktów w pełni bezpiecznych dla zdrowia klientów.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze zakładu produkującego suplementy diety?

Zanim zdecydujesz się na współpracę z konkretnym zakładem produkującym suplementy diety, dokładnie zapoznaj się z ofertą takiej firmy. Sprawdź jakość komponentów, z jakich produkuje się suplementy oraz dowiedz się, czy są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Pamiętaj, że nie warto stawiać na niskiej jakości składniki o wątpliwym pochodzeniu, dlatego, jeśli masz zastrzeżenia co do jakości produktów wytwarzanych przez dany zakład, nie podejmuj pochopnie decyzji o współpracy. Najlepiej zapoznaj się z metodami produkcji suplementów diety oraz zweryfikuj informacje o certyfikatach i atestach, których posiadanie jest niezbędne do wytwarzania produktów spożywczych.

Ponadto dowiedz się, czy zakład podlega nadzorowi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, co jest jednoczesną gwarancją spełnienia restrykcyjnych wymogów produkcji. Skorzystaj z oferty zakładu, który da Ci wiele możliwości wytwarzania suplementów diety w formie, która spełni Twoje oczekiwania. Podejmujemy wyłącznie współpracę z producentem, który gwarantuje opracowania dokumentacji potrzebnej do rejestracji suplementów diety. Mianowicie bez nich nie będziesz mógł wprowadzić produktów na rynek, mimo poniesionych wydatków na ich produkcję. Jeśli chcesz zatem nawiązać współpracę z zakładem, który ułatwi Ci notyfikację i rejestrację suplementów, zapoznaj się z ofertą firmy Exim Pharma.