Kapsułki twarde

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Kapsułki twarde stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych tabletek niepowlekanych. Są znacznie łatwiejsze w aplikacji, a ponadto maskują nieprzyjemny zapach i smak znajdującej się wewnątrz substancji. Kapsułki typu twardego ulegają szybkiemu rozkładowi, dzięki czemu substancja aktywna uwalniana jest niemal natychmiast po spożyciu preparatu. Oprócz zamieszczonych poniżej produktów, Exim Pharma może dla Państwa wykonać inny dowolny preparat w kapsułkach twardych, w rozmiarach 000, 00, 0, 1, 2, 3, 4. Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta kapsułek twardych. Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Usługi naszej firmy obejmują również produkcję kapsułek miękkich.

Specjalizujemy się w produkcji kontraktowej suplementów diety również pod postacią kapsułek twardych i kapsułek miękkich. Bazując na naszym doświadczeniu, wiedzy, kompleksowości usług oraz możliwościach produkcyjnych, jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Nasz park maszynowy do produkcji kapsułek twardych pozwala na realizację dużych i różnorodnych zleceń.

Produkcja kontraktowa suplementów diety – charakterystyka produktów

Forma i rozmiar kapsułek twardych
Twarde kapsułki mają standardowe kształty i rozmiary, które ułatwiają ich połykanie.
Składniki
Suplementy diety w postaci kapsułek twardych mogą zawierać zarówno składniki stałe, takie jak proszki i granulaty, jak i półstałe.
Ochrona
Kapsułki twarde zapewniają barierę między ich składnikami a czynnikami zewnętrznymi, chroniąc składniki aktywne przed światłem, tlenem i wilgocią.

Produkcja kontraktowa kapsułek twardych przynosi naszym Klientom wiele korzyści. Przede wszystkim możemy je wypełnić wieloma rodzajami składników, co pozwala na produkcję różnorodnych produktów, ukierunkowanych pod konkretnych klientów. Kapsułki twarde umożliwiają precyzyjny podział dawki, co jest korzystne dla leków i suplementów diety, które wymagają dokładnej kontroli dawki. Niw można pominąć komfortu osób przyjmujących taki sposób suplementacji. Kapsułki są łatwe do połykania i mają neutralny smak i zapach, co sprawia, że są bardziej akceptowalne dla wrażliwych osób. Jesteśmy w stanie odpowiednio barwić lub drukować kapsułki, co ułatwia ich identyfikację i dodaje im estetycznej wartości. Produkowane przez nas kapsułki twarde są bezpieczne do spożycia, ponieważ są wykonane z materiałów, które są dobrze tolerowane przez organizm.