Produkcja suplementów diety prowadzona przez zewnętrzną firmę jest rozwiązaniem wybieranym zarówno przez popularne marki farmaceutyczne, jak i nowe przedsiębiorstwa planujące wejść na rynek z konkurencyjnym produktem. Stworzenie własnego zaplecza technologicznego wymaga ogromnych nakładów finansowych, wyspecjalizowanego personelu i sporego doświadczenia. Nie każdy może i chce sobie na to pozwolić. Jakie zatem rozwiązanie wybrać? Produkcja kontraktowa suplementów jest opłacalna pod względem finansowym i marketingowym. Oprócz możliwości skorzystania z zaplecza technologicznego, daje także dostęp do wdrożenia działań reklamowych.

Dzięki współpracy z Exim Pharma, możesz ograniczyć wydatki związane z przygotowaniem nowego wyrobu i skorzystać z doświadczeń naszego wykwalifikowanego personelu. Kontraktowa produkcja suplementów jest więc bardzo korzystna!

Za skorzystaniem z oferty produkcji kontraktowej suplementów przemawia także duże zainteresowanie klientów tym rodzajem produktów. Suplementy diety cieszą się popularnością wśród konsumentów. Wpływa na to między innymi ich duża dostępność i ogromna różnorodność. W ofercie Exim Pharma znajdziesz szeroki wybór suplementów w wielu formach i o różnych recepturach. Możesz wybrać dokładnie taki produkt, który chcesz wprowadzić na rynek.

Proces produkcji kontraktowej suplementów diety

Produkcja kontraktowa suplementów rozpoczyna się od spotkania naszych przedstawicieli z klientem, pragnącym wprowadzić nowy produkt na rynek, aby poznać jego oczekiwania. Pierwsze spotkanie jest szczególnie ważne w przypadku nowych firm, niedysponujących odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami. Nasi konsultanci dokładnie wysłuchają Twoich potrzeb oraz propozycji dotyczących właściwości terapeutycznych i formy produktu oraz sugerowanej ceny końcowej. Otrzymane informacje zostaną przekazane wprost do działu Exim Pharma, specjalizującego się w przygotowywaniu receptur. Po sporządzeniu składu i jego zaakceptowaniu przez Klienta, możemy rozpocząć produkcję i dokonać rejestracji suplementu diety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, możemy też przeprowadzić niezbędne badania, przygotować opakowanie, ulotki i zapakować produkt. Skutecznie wspieramy w działaniach marketingowych.

Exim Pharma to polski wytwórca suplementów diety z wieloletnim doświadczeniem. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz możliwość wykorzystania bogatej wiedzy, zaawansowanego zaplecza technologicznego i pełnego wsparcia na każdym etapie produkcji. Wszystkie wykorzystywane przez nas surowce podlegają wnikliwej kontroli. Produkcja odbywa się zgodnie z procedurami jakościowymi ISO 22000:2018, HACCP i GMP. W ramach naszej oferty, prowadzona jest również produkcja kontraktowa odżywek.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji.