W ramach usług produkcyjnych  proponujemy naszym klientom zakładanie oraz obkurczania etykiet termokurczliwych na opakowaniach suplementów diety i odżywek. Etykiety shrink sleeve możemy wykonywać na opakowaniach typu: butelki, pojemniki, słoiki w różnych rozmiarach i kształtach.

Sleevowanie/obkurczanie  specjalnymi etykietami często nazywane jest również metodą shrink sleeve.  Dzięki tego rodzaju etykietom, podgrzanym do odpowiedniej temperatury, możliwe jest ich obkurczenie na danym produkcie. To wpływa na dopasowanie do pakowanego produktu – np. pojemniki na kapsułki lub butelki na syropybez jakichkolwiek zmarszczeń. Dzięki możliwości personalizacji etykiety sleeve są wykorzystane w wielu opakowaniach i markach w suplementach diety, branży spożywczej i nie tylko. Dzięki temu produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla odbiorcy. Obkurczanie etykiet to nowoczesny i efektywny sposób znakowania towaru od wewnętrznej strony.

Zalety etykiet termokurczliwych w produkcji suplementów diety i odżywek

  • Etykiety typu sleeve przylegają ściśle do całej powierzchni opakowania,
  • Etykiety sleeve w procesie obkurczania umożliwiają pełne pokrycie nadrukiem opakowania,
  • Etykiety sleeve mogą być stosowane jako zabezpieczenie produktu przed otwarciem przez osoby trzecie,
  • Obkurczanie sleeve sprawia, że nadruk po aplikacji jest odporny na otarcia i zadrapania,

Tak zapakowane Państwa suplementy diety i odżywki będą dobrze chronione przed czynnikami zewnętrznymi a zarazem ich atrakcyjny i gustowny wygląd będzie przyciągał każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.