W ramach usług produkcyjnych  proponujemy naszym klientom zakładanie oraz obkurczania etykiet termokurczliwych na opakowaniach suplementów diety i odżywek. Obkurczanie możemy wykonywać na opakowaniach typu: butelki, pojemniki, słoiki w różnych rozmiarach i kształtach.

Sleevowanie/obkurczanie  specjalnymi etykietami często nazywane jest również metodą shrink sleeve.  Dzięki tego rodzaju etykietom, podgrzanym do odpowiedniej temperatury, możliwe jest ich obkurczenie się. To wpływa na dopasowanie do pakowanego produktu – np. pojemniki na kapsułki lub butelki na syropy. Dzięki możliwości personalizacji etykiety sleeve są wykorzystane w wielu opakowaniach i markach w suplementach diety i nie tylko. Dzięki temu produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla odbiorcy.

Zalety etykiet termokurczliwych w produkcji suplementów diety i odżywek

Tak zapakowane Państwa suplementy diety i odżywki będą dobrze chronione przed czynnikami zewnętrznymi a zarazem ich atrakcyjny i gustowny wygląd będzie przyciągał każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.