Skip to main content

O firmie

Exim Pharma

Informacje o nas

Exim Pharma to dynamicznie rozwijająca się firma. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie opracowania, rejestracji i produkcji kontraktowej suplementów diety, środków spożywczych, odżywek i preparatów dla zwierząt.

Preparaty produkowane są na podstawie receptur własnych lub dostarczonych przez Klienta. Zapewniamy najwyższą jakość produktów – zarówno cykl rozwojowy, jak i proces produkcyjny podlegają ścisłej kontroli. Od 2016 roku prowadzimy również produkcję uzupełniających mieszanek paszowych dla zwierząt. Główny Inspektorat Weterynarii nadał nam numer zezwolenia PL 1433023 P.

Jesteśmy polską firmą, budującą swój sukces w kraju i za granicą. Chcemy zaspokajać potrzeby naszych Klientów, poprzez oferowanie wyrobów wyróżniających się wysoką jakością, innowacyjnością, bezpieczeństwem i skutecznością.

Europejskie standardy produkcji

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 852 z dnia 29.04.2004 roku w sprawie higieny środków spożywczych oraz Ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 2.08.2006 roku, nasza produkcja oparta jest na wdrożonym systemie HACCP i Dobrej Praktyce Wytwarzania GMP.

Exim Pharma Sp. z o.o. została oceniona i certyfikowana przez:

  • SGS United Kingdom Ltd jako spełniająca wymagania zawarte w ISO 22000:2018.
  • Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o. jako spełniająca wymogi przetwarzania BIO zgodnie z art. 29 ust. 1 Rozporządzenia (WE) nr 834/2007.
  • Ligi Muzułmańskiej w Polsce jako spełniające wymogi produkcji w systemie HALAL.
  • URS ISO 14001:2015

Każdy etap projektowania, produkcji oraz magazynowania podlega nadzorowi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Powiatowego Inspektoratu Weterynarii. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na produkcję dużego zakresu form i wyrobów. W produkcji używamy wyłącznie certyfikowanych, standaryzowanych surowców od polskich i europejskich dostawców oraz najwyższej jakości maszyn renomowanych europejskich producentów.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu technologicznemu, możemy Państwu zaoferować produkcję różnych form, wśród których znajdują się:

Wytworzone postacie możemy pakować w pojemniki, blistry i opakowania ozdobne. Zapraszamy do współpracy, jeśli szukają Państwo doświadczonego partnera dostarczającego produkty najwyższej jakości.