Oferujemy produkcję syropów i płynów – preparatów terapeutycznych w formie płynnej. Produkujemy zarówno gęste syropy, wytwarzane poprzez rozpuszczenie substancji leczniczych w stężonym roztworze sacharozy, jak i zawiesiny substancji trudnorozpuszczalnych. Poprzez dobór odpowiednich składników pomagamy w stworzeniu receptury spełniającej oczekiwane przez Państwa walory terapeutyczne i smakowe.

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości standaryzowane i kontrolowane surowce spełniające polskie i europejskie wymagania, a każdy etap produkcji przebiega zgodnie z rygorystycznymi normami, nad czym czuwa nasz wykwalifikowany personel. Wśród produktów w formie płynnej, jakie oferujemy w ramach produkcji kontraktowej (private label), znajdują się między innymi:

Dzięki współpracy z Exim Pharma mogą państwo szybko wprowadzić na rynek bezpieczny i skuteczny płynny preparat pod własną marką. Nasze wyroby posiadają bowiem wymagane atesty i mogą być podawane osobom w różnym wieku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszą firmą.