Pakowanie i etykietowanie

Wyprodukowane suplementy diety i produkty dla zwierząt możemy zapakować do opakowań jednostkowych, gotowych do sprzedaży detalicznej. Zapewniamy jakość pakowanych przez nas produktów z ustaloną przez Klienta specyfikacją. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat poszczególnych metod pakowania.

Pakowanie w buteleczki

Zarówno produkty płynne, na przykład syropy, jak i tabletki, możemy zapakować do buteleczek z zamknięciem. Na każdej buteleczce umieszczamy etykietę lub nadruk dostarczony przez Klienta lub opracowany przez naszą firmę. Przypominamy, że mogą Państwo skorzystać z pomocy naszego zespołu marketingowego, który przygotuje atrakcyjną wizualnie grafikę. Współpracujemy z renomowanymi drukarniami, więc mogą mieć Państwo pewność, że nadruk będzie czytelny.

Pakowanie do kartoników

Blistry to jedne z najpopularniejszych opakowań do wyrobów medycznych i suplementów. Umieszczone w gustownym opakowaniu kartonowym będą dobrze chronione przed czynnikami zewnętrznymi, ponadto kartonik można łatwo wyeksponować w punktach sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Przedstawiciel

Masz pytania?

Nasz doradca klienta pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Potrzebujesz więcej informacji o procesie technologicznym lub nie wiesz jaki rodzaj współpracy wybrać?
Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś. Pracujemy w godz. 9:00 – 16:00.

Umów się z naszym przedstawicielem

Zadzwoń i umów się na spotkanie 531 000 277, napisz na adres office@eximpharma.eu lub skorzystaj z formularza online