Wyprodukowane suplementy diety i produkty dla zwierząt możemy zapakować do opakowań jednostkowych, gotowych do sprzedaży detalicznej. Zapewniamy jakość pakowanych przez nas produktów z ustaloną przez Klienta specyfikacją. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat poszczególnych metod pakowania.

Pakowanie w buteleczki

Zarówno produkty płynne, na przykład syropy, jak i tabletki, możemy zapakować do buteleczek z zamknięciem. Na każdej buteleczce umieszczamy etykietę lub nadruk dostarczony przez Klienta lub opracowany przez naszą firmę. Przypominamy, że mogą Państwo skorzystać z pomocy naszego zespołu marketingowego, który przygotuje atrakcyjną wizualnie grafikę. Współpracujemy z renomowanymi drukarniami, więc mogą mieć Państwo pewność, że nadruk będzie czytelny.

Pakowanie do kartoników

Blistry to jedne z najpopularniejszych opakowań do wyrobów medycznych i suplementów. Umieszczone w gustownym opakowaniu kartonowym będą dobrze chronione przed czynnikami zewnętrznymi, ponadto kartonik można łatwo wyeksponować w punktach sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Produkcja kontraktowa z Exim Pharma to gwarancja sukcesu!