Produkcja kontraktowa – outsourcing usług

Produkcja kontraktowa leków i wyrobów medycznych to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością w branży farmaceutycznej. Do głównych zalet outsourcingu możemy zaliczyć m.in. oszczędność czasu i pieniędzy. Stworzenie kompleksowego zaplecza technologicznego, niezbędnego do wyprodukowania nowego preparatu, wymaga ogromnych nakładów finansowych, wiedzy i kadry wykwalifikowanych pracowników.

Zlecając kontraktową produkcję suplementów diety lub wyrobów medycznych zewnętrznej firmie, możesz wprowadzić na rynek nowy produkt pod własną marką przy minimalnych nakładach finansowych. Korzystasz z naszego know-how i najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, jednocześnie budując zaufanie do własnej marki i czerpiąc ze sprzedaży wymierne korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli planujesz wejść na rynek farmaceutyczny bądź rozszerzyć swoją ofertę o nowe produkty. Produkcja kontraktowa leków i suplementów to niezwykle korzystne rozwiązanie mające na celu rozwój firmy oraz zyskanie nowych odbiorców dla Twoich produktów.

Produkcja kontraktowa – wsparcie na każdym etapie

Exim Pharma jest sprawdzonym producentem, który zdobył wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu suplementów, środków spożywczych, odżywek i suplementów dla zwierząt. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów, na każdym etapie produkcji preparatu. Dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami, zapewniamy powtarzalność produkcji, bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów. Możemy również zaoferować pomoc w przygotowaniu receptury, konfekcjonowaniu i wdrożeniu działań marketingowych promujących nową markę. Działamy szybko i skutecznie. Exim Pharma spełnia najwyższe, światowe standardy w zakresie produkcji i zarządzania jakością.

Dlatego jeśli szukasz firmy specjalizującej się w produkcji kontraktowej leków i wyrobów medycznych, zachęcamy do nawiązania współpracy.

  • System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z normą ISO 22000:2005,
  • HACCP,
  • GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania).

Szeroka oferta produkcyjna

Wiemy, jak ważną rolę w pozyskiwaniu klientów detalicznych odgrywa bogata oferta produktowa. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym Twoja marka dotrze do szerokiego grona odbiorców. Nasza oferta obejmuje wiele preparatów – w różnych formach i o rożnych właściwościach. Z pewnością znajdziesz wśród nich typ produktu, którym jesteś szczególnie zainteresowany. Zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań, preparaty mogą przyjąć formę twardych lub kapsułek miękkich, tabletek i syropów. W przypadku produktów dla zwierząt, proponujemy kapsułki twarde, miękkie oraz tabletki.

Dbając o Twoje zadowolenie i najwyższą jakość produktów, każdą partię dokładnie kontrolujemy, zgodnie ze standardami krajowymi i europejskimi. Oprócz samego procesu produkcji suplementów diety, zapewniamy również pomoc w opracowaniu składu produktu, jego wyglądu i formy, a nasz zespół marketingowy może opracować nowoczesne, przyciągające uwagę konsumenta opakowanie. Ponadto wspieramy naszych klientów w procesie notyfikacji i rejestracji nowego produktu. Korzystając z doświadczeń firmy Exim Pharma, możesz odnieść sukces zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub skonsultować z naszymi ekspertami, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielmy wszelkich informacji na temat produkcji kontraktowej suplementów diety i innych preparatów.

 

Przedstawiciel

Masz pytania?

Nasz doradca klienta pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Potrzebujesz więcej informacji o procesie technologicznym lub nie wiesz jaki rodzaj współpracy wybrać?
Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś. Pracujemy w godz. 9:00 – 16:00.

Umów się z naszym przedstawicielem

Zadzwoń i umów się na spotkanie 531 000 277, napisz na adres office@eximpharma.eu lub skorzystaj z formularza online