Produkcja kontraktowa leków i wyrobów medycznych to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością w branży farmaceutycznej. Do głównych zalet outsourcingu (produkcji kontraktowej) możemy zaliczyć m.in. oszczędność czasu i pieniędzy. Zalety produkcji kontraktowej przekonują coraz więcej przedsiębiorców, decydujących się właśnie na ten rodzaj produkcji. Stworzenie kompleksowego zaplecza technologicznego, niezbędnego do wyprodukowania nowego preparatu, wymaga ogromnych nakładów finansowych, wiedzy i kadry wykwalifikowanych pracowników. Exim Pharma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania produktów leczniczych i suplementów, opracowania receptur, przygotowania dokumentacji rejestracyjnej. Świadczymy kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia produkcji kontraktowej.

Zlecając kontraktową produkcję suplementów diety lub wyrobów medycznych zewnętrznej firmie, możesz wprowadzić na rynek nowy produkt pod własną marką (private label) przy minimalnych nakładach finansowych i bez własnej linii produkcyjnej. Korzystasz z naszego know-how i najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, jednocześnie budując zaufanie do własnej marki i czerpiąc ze sprzedaży wymierne korzyści. Posiadamy własną linię produkcyjną oraz posiadamy rzetelną wiedzę w zakresie produkcji kontraktowej. Stawiamy na wytwarzanie naturalnych i w pełni bezpiecznych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli planujesz wejść na rynek farmaceutyczny bądź rozszerzyć swoją ofertę o nowe produkty. Produkcja kontraktowa leków i suplementów to niezwykle korzystne rozwiązanie mające na celu rozwój firmy oraz zyskanie nowych odbiorców dla Twoich produktów. Realizując zlecenie, każdego partnera przeprowadzimy przez wszystkie etapy procesu produkcji kontraktowej, gwarantując końcowy produkt najwyższej jakości.


Produkcja kontraktowa suplementów diety – wsparcie na każdym etapie

Exim Pharma jest sprawdzonym producentem, który zdobył wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu suplementów, środków spożywczych, odżywek i suplementów dla zwierząt. Przy wykonywaniu usług produkcyjnych, Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów, na każdym etapie produkcji preparatu. Dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami zapewniamy powtarzalność produkcji, bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów. Możemy również zaoferować możliwość opracowania receptury, konfekcjonowaniu i wdrożeniu działań marketingowych promujących nową markę. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując proces produkcyjny do wymagań i potrzeb kontrahentów. Exim Pharma spełnia najwyższe, światowe standardy w zakresie produkcji i zarządzania jakością. Warto skorzystać z naszych usług.

Dlatego jeśli szukasz usługi produkcji kontraktowej leków i wyrobów medycznych, zachęcamy do nawiązania współpracy.

  • System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z normą ISO 22000:2018,
  • HACCP,
  • GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania),
  • FSC Free Sale Certyficate.

Szeroka oferta produkcyjna

Wiemy, jak ważną rolę w pozyskiwaniu klientów detalicznych odgrywa bogata oferta produktowa. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym Twoja marka dotrze do szerokiego grona odbiorców. Nasza oferta obejmuje wiele preparatów – w różnych formach i o rożnych właściwościach. Z pewnością każdy Klient znajdzie wśród nich typ produktu, którym jesteś szczególnie zainteresowany. Zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań, preparaty mogą przyjąć formę kapsułek twardych, miękkich lub kapsułek twardych z wypełnieniem płynnym, a także tabletek i syropów. W przypadku produktów dla zwierząt, proponujemy kapsułki twarde, miękkie oraz tabletki.

Dbając o Twoje zadowolenie i najwyższą jakość produktów, każdą partię dokładnie kontrolujemy, zgodnie ze standardami krajowymi i europejskimi GMP (Goog Manufacturing Practice). Oprócz samego procesu produkcji suplementów diety zapewniamy również pomoc w opracowaniu składu produktu, jego wyglądu i formy, a nasz zespół marketingowy może opracować nowoczesne, przyciągające uwagę konsumenta opakowanie. Ponadto wspieramy naszych klientów w procesie notyfikacji i rejestracji nowego produktu – gwarantujemy indywidualne podejście. Korzystając z doświadczeń firmy Exim Pharma, możesz odnieść sukces zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Postaw na produkcję kontraktową i rzetelnego partnera.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czym jest produkcja kontraktowa, lub skonsultować z naszymi ekspertami, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielmy wszelkich informacji na temat produkcji kontraktowej suplementów diety i innych preparatów.