Produkcja kontraktowa – outsourcing usług

Produkcja kontraktowa leków i wyrobów medycznych to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością w branży farmaceutycznej. Do głównych zalet outsourcingu możemy zaliczyć m.in. oszczędność czasu i pieniędzy. Stworzenie kompleksowego zaplecza technologicznego, niezbędnego do wyprodukowania nowego preparatu, wymaga ogromnych nakładów finansowych, wiedzy i kadry wykwalifikowanych pracowników.

Zlecając produkcję kontraktową suplementów diety lub wyrobów medycznych zewnętrznej firmie, możesz wprowadzić na rynek nowy produkt pod własną marką przy minimalnych nakładach finansowych. Korzystasz z naszego know-how i najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, jednocześnie budując zaufanie do własnej marki i czerpiąc ze sprzedaży wymierne korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli planujesz wejść na rynek farmaceutyczny bądź rozszerzyć swoją ofertę o nowe produkty. Produkcja kontraktowa leków i suplementów to niezwykle korzystne rozwiązanie mające na celu rozwój firmy oraz zyskanie nowych odbiorców dla Twoich produktów.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Exim Pharma jest sprawdzonym producentem, który zdobył wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu suplementów, środków spożywczych, odżywek i produktów dla zwierząt. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów, na każdym etapie produkcji preparatu. Dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami, zapewniamy powtarzalność produkcji, bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów. Możemy również zaoferować pomoc w przygotowaniu receptury, konfekcjonowaniu i wdrożeniu działań marketingowych promujących nową markę. Działamy szybko i skutecznie. Exim Pharma spełnia najwyższe, światowe standardy w zakresie produkcji i zarządzania jakością.

Dlatego jeśli szukasz firmy specjalizującej się w produkcji kontraktowej leków i wyrobów medycznych, zachęcamy do nawiązania współpracy.

  • System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z normą ISO 22000:2005,
  • HACCP,
  • GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania).

Szeroka oferta produkcyjna

Wiemy, jak ważną rolę w pozyskiwaniu klientów detalicznych odgrywa bogata oferta produktowa. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym Twoja marka dotrze do szerokiego grona odbiorców. Nasza oferta obejmuje wiele preparatów – w różnych formach i o rożnych właściwościach. Z pewnością znajdziesz wśród nich typ produktu, którym jesteś szczególnie zainteresowany. Zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań, preparaty mogą przyjąć formę twardych lub miękkich kapsułek, tabletek i syropów. W przypadku produktów dla zwierząt, proponujemy kapsułki twarde, miękkie oraz tabletki.

Dbając o Twoje zadowolenie i najwyższą jakość produktów, każdą partię dokładnie kontrolujemy, zgodnie ze standardami krajowymi i europejskimi. Oprócz samego procesu produkcji suplementów diety, zapewniamy również pomoc w opracowaniu składu produktu, jego wyglądu i formy, a nasz zespół marketingowy może opracować nowoczesne, przyciągające uwagę konsumenta opakowanie. Ponadto wspieramy naszych klientów w procesie notyfikacji i rejestracji nowego produktu. Korzystając z doświadczeń firmy Exim Pharma, możesz odnieść sukces zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub skonsultować z naszymi ekspertami, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielmy wszelkich informacji na temat produkcji kontraktowej suplementów diety i innych preparatów.

przedstawiciel

Masz pytania?

Nasz doradca klienta pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Potrzebujesz więcej informacji o procesie technologicznym lub nie wiesz jaki rodzaj współpracy wybrać?
Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś. Pracujemy w godz. 9:00 – 16:00.

Umów się z naszym przedstawicielem

Zadzwoń i umów się na spotkanie 531 000 277, napisz na adres office@eximpharma.eu lub skorzystaj z formularza online