Produkcja kontraktowa suplementów diety

Produkcja kontraktowa suplementów diety przez zewnętrzną firmę jest rozwiązaniem wybieranym zarówno przez popularne marki farmaceutyczne, jak i nowe przedsiębiorstwa planujące wejść na rynek z konkurencyjnym produktem. Stworzenie własnego zaplecza technologicznego wymaga ogromnych nakładów finansowych, wyspecjalizowanego personelu i pewnego doświadczenia. Dzięki współpracy z Exim Pharma mogą Państwo ograniczyć wydatki związane z przygotowaniem nowego wyrobu i skorzystać z doświadczeń naszego wykwalifikowanego personelu. Kontraktowa produkcja suplementów diety jest bardzo opłacalna!

Na czym polega usługowa produkcja suplementów diety?

Usługowa produkcja suplementów diety rozpoczyna się od spotkania naszych przedstawicieli z Klientem pragnącym wprowadzić nowy produkt. Pierwsze spotkanie jest szczególnie ważne w przypadku nowych firm bez odpowiedniego doświadczenia. Nasi konsultanci dokładnie wysłuchają Państwa potrzeb, oczekiwań terapeutycznych, formy produktu i sugerowanej ceny końcowej. Otrzymane informacje zostaną przekazane do działu Exim Pharma specjalizującego się w przygotowywaniu receptur. Po sporządzeniu składu i jego zaakceptowaniu przez Klienta możemy rozpocząć produkcję i dokonać rejestracji suplementu diety. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również możliwość przeprowadzenia niezbędnych badań, przygotować opakowanie, ulotki i zapakować produkt w opakowania. Wspieramy naszych Klientów w działaniach marketingowych.

Producent suplementów diety zaprasza do współpracy!

Exim Pharma to producent suplementów diety z wieloletnim doświadczeniem. Decydując się na współpracę z nami otrzymują Państwo możliwość wykorzystania bogatej wiedzy, zaawansowanego zaplecza technologicznego i pełnego wsparcia na każdym etapie produkcji. Wszystkie wykorzystywane przez nas surowce podlegają wnikliwej kontroli. Produkcja odbywa się zgodnie z procedurami jakościowymi ISO 22000:2005, HACCP i GMP. W naszej ofercie znajduje się również kontraktowa produkcja odżywek. Zapraszamy do współpracy. Z pewnością będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług!

przedstawiciel

Masz pytania?

Nasz doradca klienta pomoże Ci podjąć właściwą decyzję

Potrzebujesz więcej informacji o procesie technologicznym lub nie wiesz jaki rodzaj współpracy wybrać?
Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś. Pracujemy w godz. 9:00 - 16:00.

Umów się z naszym przedstawicielem

Zadzwoń i umów się na spotkanie 531 000 277, napisz na adres office@eximpharma.eu lub skorzystaj z formularza online