Produkcja kontraktowa

Produkcja kontraktowa to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością w branży farmaceutycznej. Do głównych zalet outsourcingu możemy zaliczyć m.in. oszczędność czasu i pieniędzy. Stworzenie kompleksowego zaplecza technologicznego niezbędnego do wyprodukowania nowego preparatu wymaga ogromnych nakładów finansowych, wiedzy i kadry wykwalifikowanych pracowników. Zlecając produkcję suplementów lub wyrobów medycznych zewnętrznej firmie mogą Państwo wprowadzić na rynek nowy produkt lub markę przy minimalnych nakładach finansowych. Korzystają Państwo z naszego know-how i najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli planują Państwo wejść na rynek farmaceutyczny bądź rozszerzyć swoją ofertę o nowe produkty.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

Exim Pharma jest sprawdzonym producentem, który posiada doświadczenie w wytwarzaniu suplementów, środków spożywczych, odżywek i produktów dla zwierząt. Każdy Klient może liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie produkcji preparatu. Dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami zapewniamy powtarzalność produkcji, bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów. Możemy również zaoferować pomoc w przygotowaniu receptury, konfekcjonowaniu i wdrożeniu działań marketingowych promujących nową markę. Działamy szybko i skutecznie. Exim Pharma spełnia najwyższe, światowe standardy w zakresie produkcji i zarządzania jakością.

  • System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z normą ISO 22000:2005
  • HACCP
  • GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania)

Szeroka oferta produkcyjna

Wiemy, jak ważną rolę w pozyskiwaniu klientów detalicznych odgrywa bogata oferta produktowa. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym Państwa marka dotrze do szerokiego grona odbiorców. Zależnie od Państwa potrzeb i oczekiwań, preparaty mogą przyjąć formę twardych lub miękkich kapsułek, tabletek i syropów. W przypadku produktów dla zwierząt proponujemy kapsułki twarde, miękkie oraz tabletki. Dbając o Państwa zadowolenie i najwyższą jakość produktów, każdą partię dokładnie kontrolujemy zgodnie ze standardami krajowymi i europejskimi. Oprócz samego procesu produkcji suplementów diety zapewniamy również pomoc w opracowaniu składu produktu, jego wyglądu i formy, a nasz zespół marketingowy może opracować nowoczesne, przyciągające uwagę konsumenta opakowanie. Ponadto wspieramy naszych Klientów w procesie notyfikacji i rejestracji nowego produktu. Korzystając z doświadczeń firmy Exim Pharma mogą Państwo odnieść sukces zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

przedstawiciel

Masz pytania?

Nasz doradca klienta pomoże Ci podjąć właściwą decyzję

Potrzebujesz więcej informacji o procesie technologicznym lub nie wiesz jaki rodzaj współpracy wybrać?
Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś. Pracujemy w godz. 9:00 - 16:00.

Umów się z naszym przedstawicielem

Zadzwoń i umów się na spotkanie 531 000 277, napisz na adres office@eximpharma.eu lub skorzystaj z formularza online